31. 5. 2013

Cyklovýlet 2013

Letošní Den dětí oslavila část žáků druhého stupně vyjížďkou na kolech. Počasí bylo sice proti nám, ale už ráno se ukázalo, že nás nezdolá. Přibližně čtyřicet cyklistů  se rozdělilo na dvě skupiny - modrou a červenou. Modrá trasa byla mírně kratší, ale náročná byla také. Trasy vedly přes Český Šternberk, Poříčko a přes Drahňovice zpět ke škole. Cestou sice začalo vydatně pršet, ale všichni celou cestu s úsměvem na tváři zvládli. Velkou motivací byl pro všechny určitě pan Růžička, který tuto náročnou trasu s velkým převýšením zvládl bez problémů také, ačkoli mohl zabírat pouze rukama. Tímto mu velmi děkujeme, že si udělal čas a výletu se s námi zúčastnil. Poděkování patří také manželům Dušánkovým, kteří nám v Drahňovicích připravili malé občerstvení. Fotografie si prohlédněte zde. 

Žádné komentáře:

Okomentovat