8. 11. 2023

Prvňáci z 1.B se "zabydlují" ve škole


Malí prvňáci jsou ve škole už třetí měsíc. Za tu dobu  toho spoustu podnikli a hodně se naučili. Na začátku  s nimi chodili do školy plyšáci, aby začátek školní docházky dobře zvládli. Velmi brzy se začali učit,  jak spolupracovat ve skupinkách - například když společně vyráběli pro myšky komůrky se zásobami na zimu nebo společně plnili zadanou práci. 
Když bylo venku ještě teplo, byly děti několikrát na hřišti, kde si společně pohrály. Také si měřily náladu a většina ji měla opravdu výbornou, jak je vidět na fotce, kde všichni stojí na lavicích. Když ve třídě padne na děti únava, tak se protáhnou a zacvičí si. Mezi povedené akce patřil Halloween, kde byla spousta legrace při soutěžích, které pro všechny děti ze školy připravili deváťáci. Moc děkujeme! A toto úterý obě první třídy navštívily loutkové představení Zapomenutá pohádka v Bystřici, které bylo moc pěkné. Fotky z 1.B jsou pro zájemce ke shlédnutí zde .

Žádné komentáře:

Okomentovat