16. 1. 2009

II. fáze projektu "Slušné chování a tolerance"

Od pondělí 19.1. do pátku 23.1.2009 proběhne druhá fáze projektu "Slušné chování a tolerance". Tato fáze projektu je vedena formou celoškolní soutěže,
do níž každý žák školy přináší 1 bod (tj. celkem k dispozici 178 bodů). V případě porušení některého z pravidel, bude žákovi odebrán bod (to i opakovaně: znamená to, že některý žák svou nedisciplinovaností může z celkového počtu odebrat více bodů).
Je snahou aby ostatní žáci působili na své spolužáky tak, aby nebyl důvod bod odebrat.

V případě, že se žákům školy podaří do pátku 23.1. do 13 hodin uchovat alespoň jeden bod,
bude jejich snaha hodnocena jako úspěšná.
V tomto případě ředitel školy, jako odměnu za snahu žáků, vyhlásí na den 2.2.2009 ředitelské volno (tím dojde k prodloužení pololetních prázdnin na 4 dny).

Evidenci odebraných bodů budou provádět vyučující. Aktuální bodový stav bude k dispozici na webových stránkách vždy v 15:30 daného dne.

9 komentářů:

1. škoda že neni ve škole minulá devítka,za jeden den by hned byl počet bodu hluboko pod nulou:)

2. řekl bych že tahle devítka bude stačit:D

OdpovědětVymazat
  3. jo taky bych rekl ze tahle 9 bude stacit (ale verim ze to zvladneme=)

OdpovědětVymazat
  4. tky bych řekla, že tahle devítka bude stačit, ale my to zmáknem :-)

OdpovědětVymazat
  5. héj jako neni tady jenom devítka...

OdpovědětVymazat
  6. Mno tak já si myslim, že to za ten poslední den dáme co vy na to a devítka za všechny ty body nemůže to osmáci jsou mnohem horší!!! 9 !!THE BEST!! .... :)

7. Mno tak výborně zvládli jsme to super!! :D