19. 6. 2023

Cyklisté z 9.B

Deváťáci z béčka vyrazili na svůj závěrečný pětidenní výlet na kolech. V pondělí museli došlapat do Benešova a potom ještě z Veselí nad Lužnicí dojet do Sportkempu Doubí u Opatovického rybníka nedaleko Třeboně, který se stal jejich dočasným domovem. V nohách měli 50 km a kolo se stalo jejich kamarádem. V dalších dnech se vždy pořádně nasnídali a vyráželi po CHKO Třeboňsko poznávat nová místa. Kochali se krásnou přírodou a rybníky, navštívili Suchdol nad Lužnicí, Schwarzenberskou hrobku, objeli Svět nebo se projeli po hrázi největšího rybníka Rožmberk. Někteří si ověřili své dovednosti ve skateparku, na workoutovém hřišti nebo na paddleboardu. Při prohlídce pivovaru Regent se dozvěděli něco z jeho historie, jak je to s výrobou piva a ochutnali pivní limonádu. Společný čas trávili u rybníka, došlo na hry, relax. V pátek ráno ještě museli šlápnout do pedálů, ujet 30 km do Veselí a v pořádku dorazit do Divišova. Počasí jim opravdu přálo a společné dny utekly jako voda. Deváťákům zůstalo mnoho zážitků  a cyklistických kilometrů. I přes počáteční obavy to zvládli úplně všichni. Fotky si můžete prohlédnout zde

Žádné komentáře:

Okomentovat