3. 6. 2022

Cyklovýlet 2022

Co by to bylo za Den dětí, kdybychom 1. června nevyrazili na již tradiční cyklovýlet? ;-)

Zájemců o výlet na kole bylo tentokrát opravdu mnoho. Přihlásilo se na něj celkem rekordních 81 žáků od 5. do 9. třídy. Každý si mohl vybrat ze dvou tras. Kratší okruh děti zavedl do okolí Špulky. Navštívily Křešice, Vlkov, Teplýšovice, Humenec a zajely se podívat i na vodopád u Smilova. Delší trasa pak vedla přes Čensko, Drahňovice, Poříčko a Český Šternberk, nechyběla samozřejmě ani zastávka na něco dobrého U Rybiček. Někteří odvážlivci si tento okruh ještě protáhli a vydali se vstříc dobrodružství při brodění řeky Blanice. Myslím, že letošní výlet se opravdu vydařil, ostatně posuďte sami. ;-) Foto zde.