13. 6. 2022

8. A v Českém ráji

S příchodem měsíce června začíná dlouho očekávané období školních výletů, a tak se  8. A vydala za krásami Českého ráje.

I když jsme část prvního dne strávili ve společnosti dopravce České dráhy, nemohla cestou vlakem  chybět všeobecně dobrá nálada, neboť jsme se všichni těšili na velkou zábavu a spaní ve srubech a ve “vile” kempu Zelené údolí v Mladějově.  Po ubytování jsme se ještě týž den vydali prozkoumat nejbližší okolí. 


Druhý den nám počasí příliš nepřálo. Nebe se zatáhlo a my jsme s deštníky vyrazili pokořit Trosky. Většinou jsme šli do kopce, někdy z kopce, přes pařezy i všemi možnými terény. Přestože Panna a Baba na nás nejen majestátně, ale i hrozivě seshora shlížely, my jsme to však nevzdali a v (ne)pohodě jsme je zdolali. 


Poslední den jsme ještě vystoupali na návrší kolem Zeleného údolí, abychom si uchovali jak v mobilu, tak hlavně ve své mysli nejkrásnější panorama Českého ráje. Celý výlet jsme zakončili opět cestou vlakem.  Fotky k nahlédnutí zde.


Žádné komentáře:

Okomentovat