6. 5. 2021

Biologická olympiáda


V letošním roce se naše škola opět zapojila do řešení Biologické olympiády. Vzhledem k distanční výuce byla celá soutěž vedena online, což se velmi promítlo do náročnosti všech částí. Žáci, kteří se zapojili, museli nastudovat vědecký studijní text, naučit se poznat cca 500 organismů, vypracovat domácí práci a doma zpracovat laboratorní úkol. Z naší školy se do krajského kola probojovali čtyři žáci a rozhodně se neztratili. V kategorii C v konkurenci 93 žáků se umístil Jindřich Urban na vynikajícím 9. místě a Lucka Musilová na 17. místě. V kategorii D se umístila Aneta Procházková na 56. místě a Martin Seidl na 77. místě. V této kategorii bylo ještě více soutěžících. Velmi děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a vážíme si času, který přípravě všichni věnovali. 

Žádné komentáře:

Okomentovat