30. 4. 2021

Informace k provozu školy od 3.5.2021


Vážení rodiče,
od pondělí 3. 5. 2021 bude dle rozhodnutí vlády rotačně umožněna prezenční výuka pro žáky 2. stupně ve Středočeském kraji. Žáci se budou v pondělí ráno testovat antigenními testy v tělocvičně. Prosíme tedy, aby v pondělí 3.5.2021 (6:30-7:50) přišli žáci do školy zadním vstupem od tělocvičny. Vstup od šaten bude tento den uzamčen. Výjimku z testování mají žáci, kteří v období 90 dnů zpět prodělali nemoc Covid 19 a mají o tom záznam (např. lékařská zpráva, sms o výsledku pozitivního testu...). Tento je možno v pondělí ráno předložit ke kontrole v tělocvičně. V ostatní dny bude vstup do školy běžným vchodem u šaten na čip.
Od 3.5.2021 půjdou do školy třídy 6.A, 6.B a 8. třída, ostatní třídy pokračují na distanční výuce. Od 10.5. 2021 bude prezenční výuka pro 7.A, 7.B a 9. třídu. Pro všechny žáky je povinnost po celou dobu mít ochranu úst a nosu chirurgickou rouškou (škola má dostatečnou zásobu roušek v případě potřeby) vyjma konzumace jídla a pití a sportovních aktivit ve venkovních prostorách.
Informace (byt' velmi nejasné) z MŠMT jsou k dispozici zde.
https://koronavirus.edu.cz/.../informace-pro-skoly-a...
Přeji všem klidné dny
Petr Lunga

Žádné komentáře:

Okomentovat