29. 3. 2021

Biologická olympiáda

 


Dnes se v naší virtuální škole uskutečnilo školní kolo biologické olympiády. Stejně jako v minulých letech žáci museli zvládnout poznávačku 30 organismů, test teoretických znalostí a laboratorní úkol. Všechny úkoly museli vypracovat v online prostoru, včetně laboratorní práce. Takže letos prověřili nejen své přírodovědné znalosti, ale také práci s počítačem. 

Úkol to byl nelehký, časové náročný, ale všichni zúčastnění se s tím vypořádali výborně. Velmi jim děkujeme za ochotu naučit se něco nového. Ukázali, že dokážou být velmi samostatní a pracovití. 

A jak to dopadlo? V kategorii D ( 6. a 7. třídy) vyhrála  Aneta Procházková ze 7.B a v kategorii C ( 8. a 9. třídy) zvítězil Jindřich Urban z 9. třídy. Velmi vítězům gratulujeme a budeme jim 1.5. držet palce v krajském kole. 

Výsledková listina a fotografie zde. 

Žádné komentáře:

Okomentovat