2. 3. 2021

Zeměpisná olympiáda 2021

Také letos měli možnost žáci 2. stupně zúčastnit se zeměpisné olympiády. Po základním školním kole, kterého se zúčastnilo 11 soutěžících, se jich do okresního kola odhodlalo šest. V kategorii A (6. třída) se umístili Jakub Šetek (6. místo), Matyáš Bohuslávek (11. a nejlepší v písemném testu) a Lukáš Žoček (13.). V kategorii B (7. třída) obsadil Matouš Roubiczek 3. místo (a postupuje do krajského kola), kategorie C (8. a  9. třída) Jindřich Urban (11.) a Veronika Houžvičková (16.).
Blahopřejeme a děkujeme všem soutěžícím za účast. Matoušovi držíme palce v krajském koleÚčastí v předmětových soutěžích si žáci rozšiřují svoje znalosti a dovednosti a při postupu do vyšších kol poznají, že být nejlepší ve třídě zdaleka neznamená být nejlepší mezi nejlepšími. Ti nejúspěšnější si navíc polepší u přijímacího řízení na střední školu. 

Žádné komentáře:

Okomentovat