20. 6. 2019

2. a 3. třída v Mirakulu

V úterý 18. 6. jsme vyrazili v 7.45 hod. do zábavního parku Mirakulum u Milovic. Na cestu se vydalo 48 dětí a 3 paní učitelky. Cesta proběhla bez komplikací, takže jsme byli na místě v 9.30 hod. Děti se nasvačily a pak už zábava mohla vypuknout naplno. Začali jsme u obrovské trampolíny, probloudili podzemními chodbami a šplhali ve výškách dřevěného hradu. Ve stínu keřů na svěžím zeleném trávníčku se děti naobědvaly, daly si zmrzlinu nebo ledovou tříšť a pak už nás čekalo oblíbené bludiště a skvělý vodní svět. Tam se děti zchladily, zařádily si a ve 14.00 hod. jsme se vydali na zpáteční cestu. Znavení vedrem a mnoha zážitky, nicméně spokojení a plní dojmů jsme v 15.30 dorazili do Divišova. Foto zde.