3. 3. 2011

Tak jsme byli na horách....

V minulém týdnu se 40 žáků naší školy zúčastnilo lyžařského výcvikového kurzu na Jěštědu. Ubytovali jsme se v útulné Chatě v Polesí nedaleko Liberce, odkud nás zajištěný autobus vozil do SKI areálu Ještěd na lyžovačku. I přes mrazivé avšak "azurové" počasí se jednotlivá družstva proháněla na sjezdovkách Ještědu. Někdo se učil, někdo zdokonaloval, někdo trénoval. Po celodenním lyžování a obědě v restauraci přímo pod sjezdovkou, jsme se vraceli na chatu, kde nás již očekával personál (mimochodem velmi přívětivý) se svačinou. Byl čas na hry, odpočinek. Po večeři si instruktoři připravili zajímavé besedy (desatero FIS, zdravověda, povídání o Ještědu, technika lyží).

Ve středu pro nás personál chaty zajistil návštěvu IQ parku v Liberci, kterou jsme spojili s výletem lanovkou na Ještěd. V pátek po večeři byl čas na zhodnocení, předání odměn a poděkování. Myslím, že se letošní kurz vydařil náramně, takže za dva roky .......

Děkujeme společnosti Chipita za podporu kurzu věnováním produktů 7 days, které jsme použili jako odměny žákům.

Žádné komentáře:

Okomentovat