V pátek 19. června vyrazila třída 3. B na pěší výlet do Českého Šternberka. Cestou jsme hráli hry, svačili a sledovali okolí. V 11.00 hodin jsme došli na hrad a čekala nás dětská prohlídka s pannou klíčnicí. Děti se dozvěděly nové zajímavé informace a byla i legrace. Po prohlídce třeťáci hledali poklad na nádvoří hradu a pak už byla na řadě zmrzlina, ledová tříšť a suvenýry. Domů jsme se vraceli autobusem trochu uvaření, ale spokojení a plní zážitků. Byl to hezky strávený společný čas.
Několik fotek k prohlédnutí je zde

Žádné komentáře:
Okomentovat