16. 4. 2022

Děti dětem

Vážení rodiče, milí žáci, 

dospělí po celé České republice se snaží pomoci válkou zasažené Ukrajině. Na naší škole pomáhali se svolením Vás, rodičů, naši žáci. Věnovali svou hračku dětem, které o všechno přišly. Ve spolupráci se školou v Teplýšovicích vybrali a zabalili 105 hraček. Ty jsme odvezli do Šatníku Praha. Moc děkujeme nejen všem štědrým dárcům, ale i dětem, které pracovaly na výběru hraček. Někteří naši dárci se postavili před objektiv Františka  Urbana. fotky k nahlédnutí
 

 

1 komentář:

  1. Our last ideas are that getting out into common public} at events is a priceless venture and we can’t wait to see what event we attend subsequent. We’re only a surprised as you might be}, precision machining however it’s really possible to print a spare key using only a typical FDM printer. You’ll should watch out in handling a plastic key, although, since it’s removed from the durability of a metal or brass one.

    OdpovědětVymazat