14. 2. 2022

Biologická olympiáda 2022

 


V letošním roce se na naší škole opět uskutečnilo školní kolo Biologické olympiády. Tentokrát na téma "Jak přežít zimu".  Účastníci měli za úkol poznat 30 organismů, zvládnout test teoretických znalostí a na závěr vypracovat laboratorní úkol. Celkem se školního kola zúčastnilo 14 žáků ve dvou kategoriích. V kategorii D ( 6. a 7. třída) si nejlépe vedla M. Pávková, na 2. místě M. Strnad a na 3. místě L.Tománková. V kategorii C ( 8. a 9. třída) se na pomyslném stupni vítězů umístila nejlépe V.Houžvičková, na 2. místě K. Vildomcová a na 3. místě A. Procházková. Těchto šest žáků také pravděpodobně postoupí do okresního kola, které se koná v dubnu. Do té doby ještě všichni musí vypracovat vstupní úkol a doplnit si  další znalosti.  Všem účastníkům děkujeme za účast a postupujícím přejeme hodně štěstí v dalším kole. Můžete si ještě prohlédnout kompletní výsledkovou listinu a fotky

Žádné komentáře:

Okomentovat