28. 6. 2021

Smršťov - páťáci a čtvrťáci na výletě (23.6.-25.6.)

 

Ve středu 23.6. vyrazily děti ze 4. a 5. třídy na závěrečný školní výlet. Program byl nabitý - cestou na Smršťov návštěva parazoo a vlašimského parku. Na Smršťově po obědě střelba z luku a vzduchovky, tanec, ukázka dovedností německého ovčáka Endy ve sportu agility  a prohlídka sbírky zbraní z druhé světové války. Na závěr něco na ochlazení - závody s ešusy s vodou na zádech. Pak konečně koupání v bazénu!!! Večer lesní stezka odvahy, v noci děsná bouřka, ráno všichni v pořádku! Druhý den se děti zase koupaly a pak jsme vyrazili na Malý Blaník. Večer se opékaly buřty. Mezitím kluci každou volnou chvilku hráli fotbal a převážně holky se závěrečný den výletu zúčastnily přehlídky nejkrásnějších účesů. Foto zde

Žádné komentáře:

Okomentovat