29. 6. 2021

6.B a její červnové túry

 

Během červnových dnů podnikla třída 6.B několik menších výletů. Den dětí jsme oslavili výšlapem kolem Divišova. Vyrazili jsme směr Všechlapy, přes Poboř pak dále k Rybičkám a odsud přes Měchnov zpět do školy na oběd. Počasí nám vyšlo báječně a ani se nám nechtělo domů. V pátek 25. 6. jsme měli v plánu další túru, ale protože nás počasí tentokrát trochu pozlobilo, vydali jsme se nakonec jen na kratší vycházku přes Dalovy k Červenému rybníku. Užili jsme si legraci, vyprávěli jsme si různé historky, házeli jsme si frisbee, hráli hry a bylo nám společně moc fajn. A hlavně - zjistili jsme, že jsme mnohem zdatnější než vloni. Necháme se překvapit, co všechno nás čeká v 7.B. Možná si příště budeme zpívat: ,,V nohách mááám už tisíííc mil…” :-)) Fotky z našich výletů a pár snímků z pražské ZOO najdete zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat