17. 6. 2016

Výlet do neznáma

Sedmáci se vypravili na třídenní výlet a až do středečního rána netušili, kam vlastně pojedou. Nejprve jsme se pěšky vypravili do Českého Šternberka na vlak. Celou cestu dost pršelo a tak jsme na začátek výletu pěkně promokli, ale vůbec nám to nevadilo. A ještě jsme se stihli zastavit v Měchnově na papoušky (děda Kuby). Dojeli jsme do Ledče nad Sázavou, kde jsme vylezli na hradní věž a pak nás čekal pochod do cíle výletu - Sluneční zátoky. Ve čtvrtek nám počasí přálo. Vlakem jsme se svezli do Světlé nad Sázavou a přes Stvořidla jsme se vraceli zpět. Nechybělo ani cachtání ve vodě a skákání po kamenech. Prošli jsme i místem, kde zrovna probíhalo natáčení komedie "Špunti na vodě" a potkali jsme známé herce. V pátek ráno opět vydatně zapršelo, ale to už nám nevadilo a cesta zpět utekla jak voda. Celý výlet jsme si pořádně užili. Kochali jsme se krásnou přírodou, chodili podle map a užívali si společné chvíle, např. při míčových hrách. Moc děkujeme panu Adamovi, že to s námi absolvoval. O zážitky se s vámi rádi podělíme zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat