22. 5. 2014

Zahraniční exkurze do Londýna a Bruselu

Výlet do zahraničí byl letos naplánován za poznáním Londýna, malého městečka Rochester na jihovýchodě Anglie a hlavního města Belgie - Bruselu.V Londýně jsme navštívili ty nejznámější památky - London Eye, Houses of Parliament, White Hall, Trafalgar Square, Natural Museum, Tower of London, Buckingham Palace, Hyde Park, Greenwich, a další, ale také jsme poznali běžný život v Londýně - cestu metrem, nakupování na Oxford Street, cestu double deckerem. Největším zážitkem však určitě bylo ubytování v anglických rodinách :-) Na závěr jsme se ještě podívali do Bruselu, kde jsme poznali park Minievropa s miniaturami známých staveb Evropy, Atomium a nejznámější náměstí Grote Markt.
Celou dobu nám také přálo nádherné počasí, které v Anglii rozhodně není obvyklé. Zde si prohlédněte  některá navštívená místa .

Žádné komentáře:

Okomentovat