18. 4. 2013

Naše umístění v okresním kole zeměpisné a krajském kole astronomické olympiády

Školní kolo zeměpisné olympiády úspěšně vyřešilo 34 účastníků, v okresním kole se Tomáš Eichler (6. třída) umístil na 15. místě v kategorii A, Dan Saifrt (7. třída) na 17. místě v kategorii B, Adam Kulakovský (8. třída) na 29. místě v kategorii C a Pavel Srb (9. třída) na 22. místě v kategorii C.                                                   Významného umístění jsme dosáhli v astronomické olympiádě. Školní kolo úspěšně vyřešilo celkem 28 soutěžících, kteří postoupili do krajského kola. Tam nejvýznamnějšího výsledku dosáhli sedmáci Petr Lunga (7. místo) Kateřina Soukupová (9. místo) z celkového počtu 51 soutěžících v kategorie GH a z deváté třídy Jana Krejčová (12. místo) a Martina Bucalová (21. místo) z celkového počtu 73 soutěžících v kategorii EF. Všem děkujeme za odpovědný přístup ke školní práci, zájem o předmět a výbornou reprezentaci školy.

Žádné komentáře:

Okomentovat