16. 4. 2012

Čistá řeka Sázava 2012

Po roce se opět naše škola zapojila do projektu Čistá řeka Sázava 2012, organizovaného společností Posázaví o.p.s. Na žluté kanoe se  vypravilo 10 našich žáků, dva absolventi a dva učitelé.Tím jsme se stali na prvním úseku čištění nejpočetnější skupinou dobrovolníků.  Třídenní putování a čištění břehů Sázavy jsme začali u zastávky Střechov a pokračovali přes Kácov, Soběšín a Český Šternberk k zastávce Malovidy, kde naše plavba zdárně, byť za deště skončila. Protože dvorní fotografka školy byla toho času na exkurzi se žáky 8. a 9. třídy v Anglii, musíme se spokojit pouze s několika snímky z telefonu. O to větší porce Vás bude čekat z Anglie. Děkujeme našim dobrovolníkům za pomoc a reprezentaci školy a komu se akce líbí, může se za rok přidat do party. Fotogalerie.

Žádné komentáře:

Okomentovat