8. 9. 2010

Klub mladého diváka - první představení


BARON   PRÁŠIL
libreto: Petr Markov; hudba: Zdeněk Barták


Odjezd z náměstí: 11. 11. 2010  v 16:15 hodin
Vybírat se bude částka 180,-- Kč.


Výpravný muzikál plný triků a vizuálních efektů, vycházející z neuvěřitelných příhod známého podivína. Postava Barona Prášila oslavuje lidskou fantazii. Fantazii, ve které ti, co ji nemají, často vidí nebezpečné šílenství.


Baronovy neuvěřitelné příhody (dělová koule, břicho velryby, příběh sultánova pokladu, historka o jelenovi a třešni, setkání s vulkánem, průlet zeměkoulí..., by měly být navlečeny jako zářivé - (výtvarné, trikové, hudební, textové, taneční a pěvecké) - korálky - na velmi jednoduché, ale o to pevnější niti základního příběhu.

Příběhu plného citů, napětí i humoru, ale hlavně příběhu naprosto srozumitelného jak dospělým, tak dětským divákům. Představení je plné nevídaných triků a vizuálních efektů, které dosud nebyly na evropské divadelní scéně použity.

Účinkují:  Baron Prášil - Marián Vojtko / Daniel Hůlka / Josef Vojtek,
Wilcox - Jiří Langmajer / Tomáš Trapl / Vilém Čok, Frank - Roman Vojtek /
Tomáš Savka / Daniel Barták, Patricie - Sabina Laurinová / Zuzana Benešová /
Zdenka Trvalcová, Evelína - Kateřina Brožová / Marta Jandová / Hana
Křížková, Omen - Vlastimil Zavřel / Milan Pitkin / Aleš Háma, Nomen - Zdeněk
Izer / Ivo Pešák / Jakub Wehrenberg, Gita - Magdalena Kvapilová / Šárka
Vaňková / Eva Burešová...a další...

Scéna: Šimon Caban, Kostýmy: Roman Šolc, Choreografie: Kristina
Kloubková-Bastienová
Režie: Filip Renč

Doba trvání:  2,30 hod.

Příjemný kulturní zážitek přeje      Klub mladých diváků

Žádné komentáře:

Okomentovat