12. 12. 2023

Závěrečný taneční věneček

 


V pondělí 11.prosince čekal na všechny tanečníky dlouho očekávaný  věneček. V slavnostně připravené sokolovně se sešli nejen žáci osmé a devátých tříd, ale také jejich rodiče, kamarádi a někteří učitelé. Celého večera se ujal pan Maršálek, který všechny seznamoval s tanci, které se  naučili. Nenápadně občas poradil, jak se k tanci postavit, kterou nohou vykročit... Postupně všichni vystřídali několik tanečníků, nechybělo sólo s učiteli ani s rodiči. 

V druhé polovině žáci poděkovali nejen p. Maršálkovi, ale také svým třídním učitelkám. Pak už ze všech postupně opadla tréma a na tvářích se objevilo ještě více spokojených úsměvů. Na závěr se všichni společně vyfotili a plni dojmů odcházeli domů. Byl to moc příjemný večer. Děkujeme. 

V bohaté fotogalerii M. Benákové se určitě najde každý. Žádné komentáře:

Okomentovat