16. 10. 2017

Den otevřených dveří 13.10.2017

V pátek 13.10.2017 jsme u příležitosti 50-ti let nové budovy školy otevřeli všechny dveře vám, rodičům, bývalým i současným zaměstnancům a žákům, i široké veřejnosti. Sešlo se vás hodně, což nás velmi potěšilo. Po zahájení před budovou školy jste měli možnost podívat se do tříd a učeben, kde si naši žáci a učitelé připravili ukázky z výuky, jak té povinné tak i té zájmové, a bylo se na co dívat. Pro všechny návštěvníky připravily kuchařky školní jídelny opravdu bohatý raut a tak byla naše jídelna mnohdy velmi těsná :-) Z vašich ohlasů je zřejmé, že se vám odpoledne ve škole líbilo. Mnozí z vás s námi zůstali na besedu ještě dlouho do večera. Moc děkuji všem návštěvníků, kolegům a žákům, kteří se o vydařenou akci postarali.

Fotogalerie (zdroj: Jan Urban)