12. 12. 2016

Předvánoční Praha

V pondělí 12. 12. jsme se vydali do Prahy, abychom se trochu naladili na Vánoce. Nejprve jsme v Národním divadle, v části Laterna magika, navštívili představení Vidím, nevidím, ve které nám tvůrci ukázali, že lze v jednom představení propojit divadlo, kino, černé divadlo, triky a další. Na konci nás dokonce seznámili s tajemstvím některých triků.
Před i po divadle nás čekala vycházka po místech, která by měl v Praze poznat každý - Václavském náměstí, Národní třídě, nábřeží s výhledem na Pražský hrad a samozřejmě Staroměstském náměstí. Tam jsme došli v 11:55, takže jsme dokonce viděli Orloj, jak odbíjí 12. hodinu. Odměnou pak byly vánoční trhy. Cestou jsme se úspěšně vyhýbali kapkám deště. 
Zážitků je jistě mnoho, největší možná z cesty rychlíkem :-) - foto zde.  

Žádné komentáře:

Okomentovat