19. 10. 2020

Distanční výuka


Dnes zahajujeme druhý týden distanční výuky. Není to snadné ani pro žáky, rodiče ani učitele, ale děláme co je v našich silách a možnostech. Pro správnou funkci nástrojů, které pro distanční výuku používáme je NEZBYTNĚ NUTNÉ, aby každý žák měl svůj přístup do Edookitu (uživatelské jméno ve tvaru jprijmeni - první písmeno jména a poté příjmení, vše malé bez diakritiky) a dále přístup do školního účtu (uživatelské jméno ve tvaru jmeno.prijmeni@zsdivisov.cz), informaci o přihlášení do Edookitu žáků jste obdrželi na email rodičů při nástupu do školy a přístup do školního účtu mají žáci od 5. ročníku vytvořený v rámci informatiky, rodičům žáků nižších ročníků byla 1.10.2020 zaslána na Edookit zpráva jak tento účet aktivovat. Prosíme, je naprosto klíčové, aby žáci používali svůj přístup do Edookitu a rodiče také svůj (nejlépe z telefonu), rodiče ze svého účtu vidí vše na účtu žáků a navíc mají právo omlouvat docházku, komunikovat z pozice rodiče s učiteli, dostávat zprávy určené výhradně rodičům. Je proto vyloučeno, aby žáci znali přístupové údaje rodičů do Edookitu.


Pro správnou funkčnost nástrojů distanční výuky doporučuji, aby se žáci přihlásili jak do svého Edookitu, kde v rozvrhu uvidí jak bude výuka daný den probíhat a současně do školního účtu, který jim umožní se připojit do videokonferencí a dalších aktivit.


V příloze je obrázek s vyznačením kde je třeba se přihlásit.

Pokud se žáci nebo vy rodiče nemůžete k nějaké službě připojit, prosím volete na tel 602 103 641.


Děkuji za pomoc a pochopení

LungaŽádné komentáře:

Okomentovat