20. 2. 2017

Lyžařský kurz 2017 za námi

V termínu od 12.2.-18.2.2017 proběhl ve skiareálu Paseky nad Jizerou a v okolí lyžařský kurz. Přihlásilo se do něj 44 dětí z 5. až 9. třídy. Hlavním cílem bylo užít si hory, naučit se, případně zdokonalit se ve sjezdovém lyžování, jízdě na snowboardu a také ochutnat atmosféru putování horskou krajinou na běžkách. Pro někoho byla tato zkušenost novinkou, jiní se ukázali jako zkušení horalové. Naše škola se ubytovala v horské chatě U Pašeráka  a je třeba říct, že to byla výborná volba. Milý personál, domácí kuchyně, útulné pokojíky pro děti, společenská místnost pro další aktivity: to vše přispělo k výborné náladě po celou dobu kurzu. V týdnu jsme měli i milou návštěvu záchranáře z Horské služby, který dětem se zaujetím přiblížil svoji práci. Naštěstí jsme jeho služby nemuseli využít na svahu. Kurz velmi rychle utíkal a poslední večer jsme ho zakončili soutěží Tvoje tvář má známý hlas (doporučuji se podívat na zajímavá videa ve fotogalerii:-) a následnou diskotékou. Atmosféra byla opravdu veselá a děti si ji řádně užily. Tímto děkuji všem účastníkům, jak žákům tak jejich vedoucím za velmi vydařené hory. Zde podrobná fotogalerie včetně videí (fotogalerie bude postupně doplňována).

Žádné komentáře:

Okomentovat