24. 4. 2014

VELIKONOČNÍ JARMARK

Před Velikonocemi u nás na škole proběhl jarmark, který byl spojen s malou kulturní vložkou v podobě hudebního a recitačního pásma, které si nacvičili žáci prvního stupně a hlavně s možností nákupu výrobků dětí. Rádi bychom poděkovali všem, kteří na náš první jarní jarmark zavítali a zakoupili si nějaký z vystavovaných výrobků. Mimo jiné bylo možné si na vlastní kůži vyzkoušet výrobu origami květin, nazdobit si perníček nebo vyrobit ozdobu do květináče. Dále bylo přichystáno občerstvení, které pro tuto příležitost připravili rodiče a tak i jim patří velký dík.
Bylo vybráno 3665 Kč. Za utržené peníze budou pro žáky nakoupeny pomůcky pro výtvarnou výchovu a pracovní vyučování.

Děkujeme všem za účast a krásně strávené odpoledne. Fotografie z akce naleznete zde.