16. 2. 2014

Malá spisovatelka

Ve středu 12. února se v sídle Středočeského krajského úřadu v Praze konalo slavnostní vyhlášení výsledků výtvarně-literární soutěže "Pohádková knížka Třídilka 2". Žáci základních škol měli za úkol napsat a ilustrovat pohádku na téma třídění a recyklace odpadů pro děti z mateřských škol. Žákyně z páté třídy obsadila v kategorii text krásné 4.-16. místo. Cenu jí předával náměstek hejtmana pro oblast školství, mládeže a sportu pan Milan Němec. Za svoji pohádku "Jak Honza naučil čerty třídit odpad" získala diplom, knížku Třídilka, stolní hry (Schovej a najdi Safari, Kaleidoskop), poukaz do soutěže TEP faktor v hodnotě 500 Kč, sladkosti a školní potřeby. Gratulujeme k pěknému umístění. Prohlédněte si fotky a můžete si přečíst i její pohádku.