30. 1. 2014

Změna rozvrhu pro druhé pololetí školního roku 2013/2014

Milí žáci, vážení rodiče, vzhledem k personálním změnám pedagogického sboru jsme od druhého pololetí školního roku 2013/2014 nuceni upravit rozvrh vyučovacích hodin. Změna rozvrhu v průběhu roku není jednoduchá jak pro nás učitele, tak samozřejmě i pro vás. Pokud vám v důsledku změny rozvrhu dojde ke kolizi s jinou aktivitou moc se omlouváme. Ze školského zákona jsme povinni zajistit úplnou výuku dle školního vzdělávacího programu a současně dodržet vyhlášku o základní škole. Pokud by se nová úprava jevila jako problematická, pokusíme se rozvrh během měsíce února doladit. Děkujeme za pochopení.

Novou variantu rozvrhu naleznete v přehledu zde. (Žáci obdrželi rozvrh při předávání výpisu z vysvědčení). Jakmile se rozvrh usadí bude opraven i v sekci Rozvrhy našich webových stránek.
Přeji příjemné pololetní prázdniny.

Žádné komentáře:

Okomentovat