20. 6. 2013

Výlet 8. třídy

Osmáci měli letos etapový školní výlet. První den "turistikovali" v okolí Divišova. Po rytířské stezce se vydali do Českého Šternberka, potom do Drahňovic a procházku zakončili koupačkou a opékáním buřtů u rybníka Na červeném. Druhý den odjeli vlakem do Kácova. Zde si vyzvedli lodě a nezbytné vybavení a hurá na vodu. Zpět do Českého Šternberka je čekalo sjíždění tří jezů a hlavně spousta koupání. Nejnáročnější byl třetí den. Na kolech se vydali do Sázavy, kde se vykoupali na Ostrově a u jezu pod klášterem. Potom přejeli podél řeky do Chocerad, kde opět proběhla koupačka. Cesta zpět do Divišova prověřila jejich zdatnost. Všichni ale zpět ke škole dorazili. Po celý výlet panovalo tropické počasí, proto si kromě sluníčka a krásné přírody užili i spoustu legrace, koupání a mají velké množství společných zážitků. Fotografie z určitě povedeného výletu zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat