26. 3. 2012

Čistá řeka Sázava 2012

Hlavní náplní akce je úklid břehů řeky z lodi (kanoe) nebo pěšky ze břehu.  Naše škola se zapojí do prvního úseku úklidu tj. od Černýše (Soutice) do Malovid (za Č.Šternberkem). První úsek končí v Kácově u pivovaru, kde se bude nocovat. Druhý úsek a spaní je připraveno v areálu YMCA u Soběšína. Třetí den končíme u zastávky Malovidy za Českým Šternberkem, kde bude i ukončení akce.
Škola zajistí odvoz v pátek 13.4. od školy, návrat je předpokládán v odpoledních hodinách v neděli 15.4. Po dohodě zajistíme odvoz zpět do Divišova.
Pedagogický dozor: Mgr. Petr Lunga (602013641)

Co potřebujete k účasti?

Pro účastníky do 18 let
1) Chuť se zúčastnit a udělat něco pro přírodu 2) Především souhlas rodičů nebo zákonného zástupce