25. 5. 2011

Bludiště

Myslím, že se k vám již dostala úžasná zpráva, že se družstvo z naší školy výborně zapsalo v soutěži Bludiště. Tým ve složení - Patrik Marek, Bára Zbejvalová, Matěj Helikar a Honza Soukup dokázal vyhrát tuto soutěž třikrát za sebou. První klání vyhráli s obrovským náskokem a získali tzv. zlatého bludišťáka, ve druhém byla soutěž vyrovnanější, ale i zde zvítězili a dosáhli na bronzového bludišťáka. Třetí souboj byl nejtěžší, protože první část naši žáci prohrávali, ale nevzdali to a i tuto část zvládli a odnesli si stříbrného bludišťáka. Odměnou pro fandící spolužáky byl poukaz do lanového centra, který si všichni opravdu zaslouží.
Všem děkujeme za podporu a pokud chcete zjistit, jaká byla atmosféra, podívejte se na fotky, ale hlavně na vysílání v televizi : 2. 7. na ČT1 v 9: 50 - první díl , 10. 9. - druhý díl a 17. 9. - poslední díl. Po těchto datech budou všechny díly na stránkách tohoto pořadu ve videoarchivu.

Žádné komentáře:

Okomentovat