18. 4. 2010

Čistá řeka Sázava 2010

Ještě se sem něco vejde ...
Již počtvrté se naši žáci (tentokrát 7 děvčat a 5 absolventů) zúčastnili čištění Sázavy. Od pátečního rána do nedělního odpoledne se plavili na lodích a sbírali vše co k řece nepatří. Svoje úlovky pak vezli v lodi k přistavenému nákladnímu autu. Spalo se ve Sporthotelu u Kácova a v obecním domku v Soběšíně (na podlaze s karimatkou a spacákem). O jídlo se vzorně starala děvčata z Posázaví o.p.s., která celou dobrovolnou akci organizuje. Odměnou účastníků je nejen dobrý pocit z odvedené práce, ale i pozvánka na společenský večer v Týnci n. S., kde bude celá akce zhodnocena.
Tímto děkuji všem žákům za jejich práci, dále žáků a učitelům ZŠ Kácov, kteří s námi již podruhé putovali a celému organizačnímu týmu za vzornou přípravu.

Fotogalerie (určitě se podívejte!)

Žádné komentáře:

Okomentovat