4. 12. 2009

III. fáze projektu "Slušné chování a tolerance"


Téměř po roce pro žáky vyhlašujeme třetí fázi projektu "Slušné chování a tolerance" a to od pondělí 7.12. do pátku 11.12.2009 . 
Tato fáze projektu je opět vedena formou celoškolní soutěže, do níž každý žák školy přináší 1 bod (tj. celkem k dispozici 169 bodů). 
V případě porušení některého z pravidel, bude žákovi odebrán bod (to i opakovaně: znamená to, že některý žák svou nedisciplinovaností může z celkového počtu odebrat více bodů).
Je snahou aby ostatní žáci působili na své spolužáky tak, aby nebyl důvod bod odebrat. V případě, že se žákům školy podaří do pátku 11.12. do 13 hodin uchovat alespoň jeden bod, bude jejich snaha hodnocena jako úspěšná. V tomto případě ředitel školy, jako odměnu za snahu žáků, vyhlásí na dny 21.-22.12.2009 ředitelské volno. Evidenci odebraných bodů budou provádět vyučující. Aktuální bodový stav bude k dispozici na webových stránkách vždy v 15:30 daného dne.

Žádné komentáře:

Okomentovat