7. 2. 2009

LVK ZOJA 2009

Zdravíme z Krkonoš, po pohodové cestě jsme v poledne dorazili na místo určení: Hotel ZOJA. Zítra ráno začneme s ostrým výcvikem na Mladých Bukách. V levém panelu budete mít každý den souhrn nejlepších fotek. Tak se podívejte:-)

V neděli jsme zahájili výcvik, bohužel nás ráno překvapil poměrně silný déšť a teploty mírně nad nulou. Naštěstí během první hodinky přešel déšť ve sněžení a tak nám připadlo i pár centimetrů čerstvého sněhu. Lyžovali jsme celý den. Po večeři připravili pánové z devítky diskotéku.


Třetí den se nám počasí omluvilo a přichystalo pro nás azurové nebe a teploty slabě pod nulou. Ráno nás čekala manšestrová sjezdovka a úchvatná panoramata Sněžky a Černé hory. Dnes již zvládli bez problému všichni sjezd celé sjezdovky.


Čtvrtý den den jsem si naplánovali oddychový program, vyjeli jsme si Černohorským expresem na Černou horu a odtud se vydali směr Pec pod Sněžkou. Očekávaná panoramata se však nekonala. Hustá mlha a sněžení snižovaly viditelnost na minimum. Přesto se trasu, ať pěšky nebo na běžkách, s přestávkou na Kolínské boudě, podařilo bez újmy zdolat. Večer děvčata připravila obdobu hry Kufr a bez povšimnutí není ani druhé místo družstva učitelů :-)


Ve středu pokračoval výcvik sjezdového lyžování. Na sjezdovce jsme strávili celý den, přestože bez ustání sněžilo a foukal i dost silný vítr.

4 komentáře:

 1. Ahojky všechny Vás zdravíme-hlavně deváťáky. Hezky si užijte lyžovačku, dávejte na sebe pozor, ať se nevrátíte v rakvi:D:D čekáme na další fotky... Přejeme všem učitelům aby si od nás odpočinuli a za tejden nashledanou:D

  Zdraví deváťačky
  PS: Zdravíme pokoj č. 12 byli jsme tam taky!

  OdpovědětVymazat
 2. Přejem pěkné dny všem účastníkům zájezdu a hlavně krásné panoramata.Homolkovi

  OdpovědětVymazat
 3. to už jsou všechny fotky nebo sem ještě nějaký dáte??

  OdpovědětVymazat