1. 12. 2010

Erb na krajské výstavě

Divišovský erb z víček od pet lahví byl vybrán mezi nejzdařilejší erby měst a obcí Středočeského kraje. Citování organizátora: "Vaší škole gratulujeme, znak vytvořený vašimi žáky byl vybrán jako jeden ze 41 nejlepších znaků vytvořených žáky škol Středočeského kraje. Máte být rozhodně na co pyšní, protože jsme vybírali celkem ze 143 erbů." Seznam dalších úspěšných erbů zde. Tyto erby si můžete prohlédnout od 1. prosince 2010 do 9. ledna 2011 v Zámecké galerii v Kladně, Zádušní ulice 1. Otevřeno je od úterý do pátku vždy od 9 do 12 a od 13 do 17 hodin, v sobotu a v neděli pak od 13 do 17 hodin.
Erby z krajské výstavy postoupí dál na celorepublikovou výstavu erbů z odpadových materiálů, která se uskuteční v Brně od 13. do 16. ledna 2011 v rámci veletrhu Regiontour a GO.

Žádné komentáře:

Okomentovat