11. 6. 2010

Výlet 9. třídy

Žáci deváté třídy se na závěrečný školní výlet vypravili    ve dnech 4. - 11. června do města Cesenatico v Itálii. Kromě nich s nimi jeli i někteří rodiče a kamarádi. Pobyt zajistila cestovní agentura Luciano Tour. Celý týden si všichni užívali na pláži, hráli stolní a míčové hry, koupali se a opalovali. Po večeři jsme chodili na procházky po městě a nechyběla ani vynikající zmrzlina. Zajímavá byla návštěva přístavu, kde byly k vidění historické plachetnice. Na programu byly i dva výlety: do akvaparku Atlantica (tobogány, řeka, bazény, jízda na bobech) a do mini Itálie v Rimini (zmenšené italské a některé evropské památky, vodní hrad, plavba po lodích v Benátkách, jízda v kládě). Celý pobyt si všichni užili i díky krásnému slunečnému počasí. Určitě se podívejte na fotky!

Žádné komentáře:

Okomentovat