27. 2. 2015

Olympiáda v anglickém jazyce

Dalšího velkého úspěchu dosáhli naši žáci v okresním kole Olympiády v anglickém jazyce. V kategorii žáků 6. a 7. ročníků vyhrál žák 7. tř. Tomáš Nožka. V kategorii 8. a 9. třídy obsadila krásné 3. místo Anna  Fragnerová z 8. tř. Gratulujeme a přejeme ve studiu angličtiny další úspěchy.

25. 2. 2015

Zeměpisná olympiáda (2014/2015)

Také v letošním školním roce se na naší škole konala zeměpisná olympiáda žáků a žákyň druhého stupně. Ve školním kole soutěžící s pomocí internetu odpovídali na otázky obecného zeměpisu, ústředním tématem letošního ročníku byla "voda". Z celkem 50 účastníků bylo 29 úspěšných řešitelů. Okresního kola ve Vlašimi se dne 24. února 2015 zúčastnili Petr Lunga (11. místo), Daniel Saifrt (23. místo), Lukáš Pohůnek (9. místo) a Magdalena Retychová (11. místo). Všem řešitelům gratulujeme k dosaženému výsledku.

24. 2. 2015

Karneval 2. a 3. třídy

V pátek 13. února měly děti ze 2. a 3. třídy KARNEVAL. Výuka tohoto dne probíhala v maskách a pořádné karnevalové "řádění" si děti mohly užít v tělocvičně, kde se tančilo, soutěžilo a hrály hry. Foto zde.

10. 2. 2015

Úspěch žáka 9. tř.

Minulý týden se Petr Lunga, žák 9. tř., zúčastnil okresního kola Olympiády z českého jazyka. Obsadil výborné 2. místo a postoupil do krajského kola této soutěže. Gratulujeme a držíme pěsti. Zadání a výsledková listina jsou zde.